Hakkımızda  
HAKKIMIZDA
Vizyon
Haberler

Firmamız; APELSAN Mühendislik Elektronik San. Tic. A.Ş. 2000 yılından bu güne, kamu kuruluşlarına, Türk Telekom ve diğer özel telekomünikasyon şirketlerine mühendislik ve alt yapı uygulama hizmetleri vermektedir. Yirmi yılı NETAŞ’ta görev almış personel kadromuzla faaliyetlerimize devam ediyoruz. APELSAN Mühendislik A.Ş ve bünyemizde bulundurduğumuz alt şirketlerimizle büyük projelerin altına başarıyla imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz
Temel prensibimiz:
İhtiyaca uygun çözümler üretmek, bu doğrultuda yeni teknoloji ürün ve sistemleri kullanmak, bundan daha önemli olan bu ürünlerin amaca uygun, verimli ve etkin kullanılmasını sağlamaktır. Teknik servisimiz ile montaj, montaj sonrası işletme, bakım, koşulsuz ve iyi hizmet anlayışımız bundan sonraki çalışmalarımızda da temel prensibimiz olacaktır.
Başlıca faaliyet anlarında bulunan GSM Altyapı Hizmetleri ve Elektronik Kompanent İthalatı ile gerek resmi daireler gerekse özel firmaların gereksinimlerini karşılamaktayız. Bu alanda 15 yıllık tecrübemiz ile yurtdışı ve yurtiçi bağlantılarımızla uzman kadro yapısı ve deneyimlerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. APELSAN Mühendislik A.Ş. olarak üretim kurumları ve fabrikalara danışmanlık ve mühendislik hizmetleri de sağlayan firmamızın bütün alanlarda prensip olarak edindiği deneyimli profesyonel kadroları bünyesinde tutmaktır. Başlıca olarak bu alanda Türkiye’nin kurumsal nitelikteki firmalarından TÜRK HENKEL A.Ş., TREYSAN A.Ş., SANKO A.Ş., gibi firmalara danışmanlık ve mühendislik hizmetleri vermekten gurur duymaktayız.
TÜRK TELEKOM altyapılarında bulunan kadrolarımızın personel sayısı ve idari kadrosu ile profesyonel anlayış ve çalışma prensipleriyle Türkiye’de ortalama yıllık yirmi milyon dolarlık proje bitirme kapasitesine sahiptir. APELSAN Mühendislik A.Ş. TÜRK TELEKOM’un altyapı uygulamalarında gerekli kadro ve deneyimlere sahiptir. Firmamızın şu ana kadarki TÜRK TELEKOM altyapılarında yapmış olduğu faaliyetleri referanslar bölümünden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.